Aktualności

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Trzmiela 14
Skórzewo, Poznań 60-185
tel.: +48 61 814 89 32
tel. kom.: +48 602 798 700
e-mail: info [at] cowinners.com

Zaawansowane wyceny technologii

29.01.2020r

Nowe technologie przygotowane do komercyjnego wdrożenia czyli o wysokim tzw. poziomie gotowości technologicznej wymagają często bardziej wnikliwego podejścia. Badanie związane z szacowaniem wartości takiego rozwiązania z reguły jest unkierunkowane na analizę konkretnego produktu i usługi oraz możliwości pokonywania barier związanych ze skalowalnością rozwiązania i budowaniem przewagi konkurencyjnej. 

Wycena takiej technologii związana jest z określeniem wartości godziwej, ale z kluczem jest wdrożenie danego rozwiązania. Ma to istotne znaczenie, ponieważ znaczna część technologii oferowanych przez jednostki badawcze komercjalizowana jest w celu prowadzenia dalszych prac rozwojowych, głównie ze względu na niski stopień gotowości technologicznej. 

Zaawansowany charakter takich wycen polega na możliwości bardzo wnikliwego sprawdzenia kontekstu zastosowania nowego rozwiązania. Tego typu wyceny przygotowywane są dla Banku Gospodarstwa Krajowego oraz Agencji Rozwoju Przemysłu, gdzie firma CoWinners jest akredytowanym partnerem. Zapraszamy do współpracy.

Powrót